Uitslagen van verenigingen worden geacht deze op de eigen website te vermelden, dan kunnen de rijders daar kijken.
Wij zijn op geen enkele manier aansprakelijk voor het wel of niet plaatsen van uitslagen. Alle uitslagen die wij ontvangen van verenigingen plaatsen wij niet. Wij gaan er van uit dat de website v.d. vereniging zelf JUIST up-to-date is dus daar staat de uitslag. Wij plaatsen de uitslagen van NK's, EP's en EK's.
 

Eurol-VEKA / NK
30 mei 2015
-
KLIK HIER voor de onofficiele eindstand van het Eurol/VEKA NK
Alle uitslagen zijn altijd onder voorbehoud vanwege
technische na-controle en hierover een definitieve uitspraak.
Zuidwolde
JUNIOR klasse
1. Mike Bruins DSQ
1. Bas Verweijen DSQ
11. Werner van Rossum
12. Aniek Ripperda / Louis Ripperda
1. Danny van de Berg DSQ
13. Wouter Terberg
1. Remon van Rossum DSQ
1. Richard Huisman DSQ
14. Gijs Kovac
15. Ischa van de Vossenberg
16. Gijs Wismans
17. Jelle de Haan
1. Marc van Wijlen DSQ
18. Izabella van der Vloet
1. Benjamin Zuidam DSQ
EMPTY ROW
STANDAARD div.V
11. Mike Emons
12. Wichard van der Wal
13. Toon van Steenoven
14. Kees Damen
15. Stephan van Dijk
16. Frans van der Vegt
17. Arjen Kooistra
18. Macy Bartelen
19. Peter Haagsma
10. Hein-Durk Vellema
EMPTY ROW
TOERWAGEN klasse
11. Erwin Breederland
12. Emiel Gotink / Marco Gotink
13. Peter Breederland
14. Rob van Kuringe
15. Andre de Bruyn
16. Bastiaan Woolderink / Jordi Lamers
17. Rene Snippe
18. Eddy Zielman / Gerwin Dimmendaal
19. Danny Reinders / Dimitri Reinders
10. Gerbert Paus
KEVER klasse
11. Peter Timmermans
12. Marco Raben
13. Jan Paul Klaster
14. John Verberk
15. Arjan Stokkink
16. Klaas Postma
17. Bjorn Hissink
18. Ivo Galekop
19. Maikel Roeterdink
10. Jasper Pouw
EMPTY ROW
SPRINT 1600
11. Rens van der Haas
12. Rolf Kools
13. Edwin Tolkamp
14. Dirk-Jan Middelveld
15. Patrick Boessenkool
16. Maarten Klosters
17. Sven Prinsen
18. Herbert ter Maat
19. Andre Bouwmeester
10. Erik Diepenmaat
EMPTY ROW
SPRINT 2000
11. Chris Wagenaar
12. Jacob Heeres
13. Marc Jacobs
14. Leonard van de Ven
15. Ronald Akkermans
16. Pieter Mennen
17. Andre Hofman
18. Jimmy de Rond / Mervin Klaassen
19. Pieter Poelstra
10. John Rotink / Jan-Willem van Eerden
EMPTY ROW
SUPER klasse
11. Gerrit Nap
12. BartJan Blaauw
13. Roel Hermkens
14. Dennis Kuijpers
15. Erik Pijnenburg
16. Lars Goossens
17. Erik Ankersmit
18. Willem Snijder
19. Martin Kroon
10. Max van Grieken
 
 

EuroPokal / Hoogkerk
uitslagen van zondag 17 mei 2015
-
KLIK HIER eindstand 2014 EuroPokal
.
klasse 1
11. Nick Savat
12. Kevin v.d. Sompele
13. Nick Pelgrom
14. Patrick Strijker
15. Niels Hilderink
16. Alwi Snippe
17. Equipe Emmerik Antonissen
18. Rutger Rijk
19. Christ Staelens
10. Gert Michiels
EMPTY ROW
klasse 2
11. Equipe de Haan Brink
12. Richard Zwiep
13. Maik Knoefman
14. Equipe Willems Luijten
15. Dirk Ryckaert
16. William van Lent
17. Edze Paulusma
18. Patrick Strijker
19. Mariette Lokate
10. Stephan v.d. Fels
EMPTY ROW
klasse 3
11. Herman Imming
12. Seppe Aerts
13. Tom Heylen
14. Equipe De Haan Brink
15. William van Lent
16. Equipe de Vries Lantinga
17. Erik Tempert
18. Robbert Kluin
19. Gijs van Hees
10. Hans Kemker
EMPTY ROW
klasse 4
11. Cyriel Poen
12. Jens v.d. Vossenberg
13. Equipe Ripperda
14. Werner van Rossum
15. Diego Vanderauwera
16. Richard Huisman
17. Izabella v.d. Vloet
18. Remon van Rossum
19. Jelle de Haan
10. Dylan Gerrits
EMPTY ROW
klasse 5
11. Ivo Galekop
12. Didier D'Hondt
13. Wesley Welgraven
14. Corald v Mourik
15. Jan van Orshaegen
16. Johnny Bosch
17. Sytze Bergsma
18. Gerrit de Groot
19. Quinto Zanetti.
EMPTY ROW
klasse 6
11. Frankie Schatteman
12. Tonny Savat
13. Danny Lauf
14. Wesley Welgraven
15. Gunter v.d. Heuvel
16. Johnny Bosch
17. Gerrit de Groot
klasse 7
11. Ysbrand Dijkstra
12. Equipe de Weerd de Weerd
13. Steve Otzer
14. Pieter Verboon
15. Niels Hurkmans
16. Jos de Groot
17. Rolf Kools
18. Gerrit v Mourik
19. Bram Massop
10. Ivo Smedts
EMPTY ROW
klasse 8
11. Glenn Wouters
12. Jimmy Poelarends
13. Rolf Kools
14. Jeremy Vandergeeten
15. Kevin Uenk
16. Guy Verlinden
17. Stephanie Cordier
18. Equipe Wijnstra Hebels
19. Ysbrand Dijkstra
10. Roy Fitten
EMPTY ROW
klasse 9
11. Sven Prinssen
12. Jeremy Vandergeeten
13. Bruno van Landuyt
14. Roy Fitten
15. Frank de Bruin
16. Equipe Roerdink Roerdink
17. Ingo Lipzig
18. Stephanie Cordier
EMPTY ROW
klasse 10
11. Jacob Heeres
12. Leonard v.d. Ven
13. Chris Wagenaar
14. Huub Jansen
15. Sven Prinsen
16. Mervin Klaassen
17. Pieter Poelstra
18. Sebastian Cormon
19. Marc Jacobs
10. Equipe Kroon Vlaar
EMPTY ROW
klasse X

11. Dennis Kuijpers
12. Jacob Heeres
13. Huub Jansen
14. Coen Wouters
15. Rene v.d. Coelen
16. Leonard v.d. Ven
17. Pieter Poelstra
18. Equipe Kroon Vlaar
19. Mervin Klaassen
10. Tobias Schulze

EMPTY ROW
SUPER finale
11. Jacob Heeres
2. Equipe de Weerd de Weerd
3. Ysbrand Dijkstra
4. Leonard v.d. Ven
5. Frankie Schatteman
6. Huub Jansen
7. Corald v Mourik
8. Bruno van Landuyt
9. Roy Fitten
10. Wesley Welgraven
 
 

Eurol-VEKA / NK
9 mei 2015
-
KLIK HIER voor de onofficiele eindstand van het Eurol/VEKA NK
Alle uitslagen zijn altijd onder voorbehoud vanwege
technische na-controle en hierover een definitieve uitspraak.
Pieterzijl
JUNIOR klasse
11. Werner van Rossum
12. Gijs Kovac
13. Jelle de Haan
14. Luc van Wijlen
15. Richard Huisman
16. Benjamin Zuidam
17. Remon van Rossum
18. Marc van Wijlen
19. Mike Bruins
10. Izabella van der Vloet
EMPTY ROW
STANDAARD div.V
11. Hein-Durk Vellema
12. Arjen de Wilde
13. Stephan van Dijk
14. Siebe Leeuw / Wayne Vlaar
15. Mark van Lierop
16. Toon van Steenoven / Kris Rol
17. Peter Haagsma
18. Govert Terberg / Pascal Sangers
19. Martijn Constable
10. Sander Stevens
EMPTY ROW
TOERWAGEN klasse
11. Erwin Breederland
12. Peter Breederland
13. Gerbert Paus
14. Andre de Bruyn
15. Erik Messink
16. Roy Geverink
17. Ronnie Vetketel
18. Danny Reinders / Dimitri Reinders
19. Robbert Beelen
10. Emiel Gotink / Marco Gotink
KEVER klasse
11. Eelco Kruis
12. Jasper Pouw
13. Klaas Postma
14. Jan Paul Klaster
15. John Verberk
16. Gerald Kemper
17. Ivo Galekop
18. Marco Raben
19. Gerard Roeterdink
10. Bjorn Hissink
EMPTY ROW
SPRINT 1600
11. Rens van der Haas
12. Patrick Boessenkool
13. Gert Visser
14. Marcel Schoo
15. Maarten Klosters
16. Dirk-Jan Middelveld
17. Steve Otzer
18. IJsbrand Dijkstra
19. Dirk van Dijk
10. Edwin Tolkamp
EMPTY ROW
SPRINT 2000
11. Jacob Heeres
12. Huub Jansen
13. Willem Snijder
14. Chris Wagenaar
15. Marc Jacobs
16. Jimmy de Rond / Mervin Klaassen
17. Stefan Gerrits
18. Ronald Akkermans
19. Rene van der Coelen
10. John Rotink / JW van Eerden
EMPTY ROW
SUPER klasse
11. Tim ten Dolle
12. Erik Ankersmit
13. Wilhelm Franssen
14. Erik Pijnenburg
15. Dennis Kuijpers
16. Frank Stals
17. Martin Kroon
18. Jeremy Nap / Gerrit Nap
19. Roel Hermkens
10. Aris de Waal
 
 

FIA EK / Seelow
9-10 mei 2015
-
TouringAutocross
11. FEJFAR
12. VYBORNY
13. NEUMANN
14. BROZEK
15. OTTOBONI
16. ERVANDIAN
17. BROZEK
18. CERVENY
19. PLESKOVAS
10. BALTZER
EMPTY ROW
Buggy1600
11. FEUILLADE
12. SEKANINA
13. TAFANI
14. BUDDELMEYER
15. MAHLMANN
16. BREEDERLAND
17. GRADWOHL
18. LAUBACH
19. WIBBELER
10. LAGODNY
12. VERSLUYS
18. PETERS
24. MENZING
35. POELARENDS
36. WOUTERS
SuperBuggy
11. BOKS
12. TUREK
13. ANACLETO
14. DE JONG
15. STETINA
16. V. ROSMALEN
17. BARTELEN
18. BUCHL
19. KERKA
10. STUBBE
14. DERIKX
17. ALBERS
20. V.D. PUTTEN
21. CALLAGHAN
EMPTY ROW
JuniorBuggy
11. VANEK
12. PROKOP
13. SMID
14. SCHANEN
15. OVCHAROV
16. NIKODEM
17. V.D. PUTTEN
18. GRENCIS
19. HOLZLEITNER
10. NOVAK
11. PAHLER
 
UITSLAGEN 2015 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2014 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGEN 2013 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER