Uitslagen van verenigingen worden geacht deze op de eigen website te vermelden,
dan kunnen de rijders daar kijken.
Wij zijn op geen enkele manier aansprakelijk voor het wel of niet plaatsen van uitslagen. Alle uitslagen die wij ontvangen van verenigingen plaatsen wij niet. Wij gaan er van uit dat de website v.d. vereniging zelf JUIST up-to-date is dus daar staat de uitslag. Wij plaatsen de uitslagen van NK's, EP's en EK's.
 

Eurol / NK
10 augustus 2019
-
stand van het Eurol NK te vinden bij de SONAK/KNAF
Alle uitslagen zijn altijd onder voorbehoud.
Gendringen
Juniorklasse
11. Mike Uenk
12. Gijs Kovac
13. Jorn Bartels
14. Corinta Boon
15. Barry Geerts
16. Lars van Kuringe
17. Gijs Wismans
18. Tom Hoegen
19. Jeffrey Messink
10. Thijs van Bladel
11. Iris van den Barg
12. Lars de Kruif
13. Arjan van der Sar
14. Marijn Vos
15. Aron de Haan
EMPTY ROW
JuniorBuggyklasse
11. Bart van der Putten
12. Ricardo Otto
13. Nick Kooremans
14. Remon van Rossum
15. Daan Postma
16. Luca van Rijt/Noa van Rijt
17. Tijs Kovac
18. Mark de Bone
19. Teun van Asten/Styn Jaspers
10. Niklas Noldes
11. Oscar van Doremalen
12. Nick van Mourik
13.
14.
15.
EMPTY ROW
Divisie-V
11. Kevin van Beek
12. Jacco van der Wal
13. Peter Haagsma
14. Patrick de Haan/Haan
15. Werner van Rossum/Nap
16. Falco van der Vegt/Vegt
17. Gerald Nooteboom
18. Kevin Uenk/Kuipers
19. Timo van Hoeij
10. Roy Vervoort
11. Bram Kemna
12. Martijn Eidhof/Bekhuis
00. Jos Schuurmans/Schuurmans (DSQ)
00. Danny van Wanrooij/Wanrooij (DSQ)
00. Jay Hoogveld/Lukkezen (DSQ)
EMPTY ROW
Toerwagenklasse
11. John Verberk
12. Peter Breederland
13. Dimitri Reinders/Danny Reinders
14. Seppe Aerts/Kevin Damen
15. Piet van Dijk
16. John Nouws
17. Gijs van Hees
18. Sjinkie Knegt/Mourik
19. Robbert Beelen
10. Ischa van de Vossenberg
11. Richard Kools
12. Mike Emons/Van Lankvelt
13. Andre de Bruyn
14. Andre Verweij
15. Bert-Jan Hoepel
Keverklasse
11. Ivo Galekop
12. Arjan Stokkink
13. Rik Pasman
14. Marco Raben
15. Eelco Kruis
16. Mitch Bruns
17. Peter Timmermans
18. Niels Smal
19. Jan Paul Klaster
10. Rene Hoep
11. Ricardo Niele
12. Cees van de Goot
13. Rien van Nieuwenhoven
14. Robbie Degen
15. Jasper Pouw
EMPTY ROW
Sprint1600
11. Dirk-Jan Middelveld
12. Rob van Mierlo
13. Maarten de Weerd
14. Danny van den Berg
15. Richard Huisman
16. Michel Schoenmakers
17. Jari Kroon
18. Mark van Lierop/Rob van Lierop
19. Sjaak Spies
10. Erik Pijnenburg
11. Gert Visser
12. Tim Maas
13. Jimmy Hop
14. Luc van Wijlen
15. Patrick Boessenkool
EMPTY ROW
Sprint2000
11. Chris Wagenaar
12. Moos Kroon
13. Stefan Gerrits
14. Toon van Steenoven
15. Huub Jansen
16. Bastiaan Hoogeboom
17. Peter Cents/Bjorn Wichers Schreur
18. Marc Jacobs
19. Edwin Tolkamp
10. Hendrik Molenaar
11. Tjeerd van Helden
12. Willem Snijder
13. Marco Uenk
14. Klaas Postma/Bruinsma
15. Jan Maarten Schuurman
EMPTY ROW
Superklasse
11. Jeremy Nap
12. Dennis Kuijpers
13. Frank de Bruijn
14. Peter Versluis
15. Koen van Well
16. Freek Gussinklo
17. Marcel Bleicker
18. Charles van den Broek
19. Johan de Jong
10. Rene van der Coelen
11. Ronald Akkermans/Bartelen
12. Gerbert Paus
13. Willem Lam/Veldhuizen
14. Frank Oomen
15. Tim ten Dolle
 
UITSLAGENARCHIEF 2019 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2018 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2017 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2016 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2015 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2014 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER
UITSLAGENARCHIEF 2013 JANUARI | FEBRUARI | MAART | APRIL | MEI | JUNI | JULI | AUGUSTUS | SEPTEMBER | OKTOBER | NOVEMBER | DECEMBER