Graag willen we een zo compleet mogelijk overzicht geven van de kampioenen van weleer. Weet jij nog wie er kampioen was in 19.....?
Mocht je nog een kampioen weten en natuurlijk in welk jaar en welke klasse, laat het ons weten op: info@autocrossnederland.nl
    Klik hier voor de historische foto's!
 
Grote kampioenen
 
Meeste NK Kampioenschappen per rijder
7x
Frits Duizendstra
Arjan Stokkink
5x
Ton van Leeuwen
Rob van Kuringe
Glenn van Rosmalen
4x
Rens van der Haas
John Verberk
Edwin Tolkamp
Erik Pijnenburg
Marcel Leeijen
3x
Chris Wagenaar
Gerrit Nap
Jan-Paul Klaster
Peter Breederland
Jan Willem van Eerden
John Lagodny
Nick van Middendorp
Klaas Bos
Hendrik Stadman
Paul Reints
Henk Reints
2x
Lammert Brink
Jacob Heeres
Mike Bartelen
Valentijn Hendriks
Haitze Idzenga
Freek Gussinklo
Pieter Mennen
Ronald Akkermans
Pierre Blok
Willem Snijder
Johnny Hakvoort
Patrick Spies
Stef Krabbenborg
Marco Tuchter
Johnny van der Vegt
Nicky Groot Kormelink
Franklin Groot Kormelink
Johan Zomer
Chris Waldschmidt
Marcel Schoo
Jos Wagenaar
Henk Prinsen
Martin Kroon
Marcel Reints
Laura Reints
1x
Johan de Jong
Ivo Galekop
Ronny van Lankvelt
Romy Pijnenburg
Benjamin Zuidam
Sander de Haan
Jeremy Nap
Tim ten Dolle
Peter Timmermans
Erwin Breederland
Stephan van Dijk
Werner van Rossum
Thijmen Hendriks
Wilhelm Franssen
Rene van der Coelen
Klaas Postma
Rients Postma
Bert-Jan Hoepel
Patrick Mommen
Ed van Asten
Ale Haarsma
Pieter Nieuwkoop
Kevin van Beek
Coen Wouters
Mariette Lokate
Jimmy Hop
Michael Kuijpers
Thij Twaalfhoven
Patrick Cleys
Ton van der Laan
Huib Versluis
Rob de Baar
Sjoerd Kloosterman
Olaf van Mondfrans
Joop Gevers
Bernhard Seinhorst
Henk Ripperda
Eddy van de Genugten
Arjan van Hummel
Daniel de Bone
Erik ten Zende
Gerben Wentik
John van de Maas
Joop te Ronde
Eimert de Groot
Jan Doornbos
Roland Dekkers
Sjaak Spies
Andre Verwey
Anton Roor
Joger Ansink
Geert van Eerden
Gerald Kemper
Richard van Schaik
Sooi Ermens
Jan Verhoeven
John van Rooy
Jelle Bergsma
Theo Raben
Johan Seinhorst
Harm Roetert

Remon van den Akker

Twan Hermkens
Peter Kuypers
Terry Callaghan
Roel Hermkens
Andreas Klein Harmeijer
Gerrit Drenth
Benny ten Dolle

Meeste NK Kampioenschappen per klasse
JUNIOR
klasse

Valentijn Hendriks (2)
Marcel Reints (2)

Romy Pijnenburg (1)
Benjamin Zuidam (1)
Werner van Rossum (1)
Daniel de Bone (1)
Thij Twaalfhoven (1)
Jimmy Hop (1)
Coen Wouters (1)
Kevin van Beek (1)
STANDAARD
klasse
Glenn van Rosmalen (3)
Paul Reints (3)
Hendrik Stadman (3)
Haitze Idzenga (2)
Patrick Spies (2)
Stef Krabbenborg (2)
Ronny van Lankvelt (1)
Sander de Haan (1)
Lammert Brink (1)
Stephan van Dijk (1)
Thijmen Hendriks (1)
Bert-Jan Hoepel (1)
Ale Haarsma (1)
Pieter Nieuwkoop (1)
Mariette Lokate (1)
Chris Wagenaar (1)
Erik ten Zende (1)
Gerben Wentik (1)
John van de Maas (1)
Nicky Groot Kormelink (1)
Joop te Ronde (1)
Eimert de Groot (1)
Franklin Groot Kormelink (1)
Jan Doornbos (1)
Rob van Kuringe (1)
Roland Dekkers (1)
Remon van den Akker (1)
Arjan Stokkink (1)
TOERWAGEN
klasse
Ton van Leeuwen (5)
Rob van Kuringe (4)
Peter Breederland (3)
Marco Tuchter (2)
Johnny van der Vegt (2)
Erwin Breederland (1)
Sjaak Spies (1)
Andre Verwey (1)
Anton Roor (1)
Nicky Groot Kormelink (1)
Joger Ansink (1)
Geert van Eerden (1)
Franklin Groot Kormelink (1)
KEVER
klasse
Arjan Stokkink (6)
Jan Willem van Eerden (3)
Henk de Vries (3)
Jan-Paul Klaster (3)
Johan Zomer (2)
Marcel Leeijen (2)
Henk Reints (2)
Ivo Galekop (1)
John Verberk (1)
Pe
ter Timmermans (1)
Gerald Kemper (1)
Richard van Schaick (1)
Sooi Ermens (1)
Jan Verhoeven (1)
John van Rooy (1)
Jelle Bergsma (1)
Theo Raben (1)
Johan Seinhorst (1)
Harm Roetert (1)
Lammert Brink (1)
Sprint
1600
Edwin Tolkamp (4)
Rens van der Haas (4)
Frits Duizendstra (3)
John Lagodny (3)
Marcel Leeijen (2)
Chris Waldschmidt (2)
Marcel Schoo (2)
Pieter Mennen (2)
John Verberk (1)
Dirk van Dijk (1)
Willem Snijder (1)
Frank Oomen (1)
Henk van Prinsen (1)
Henk Reints (1)
Johan Seinhorst (1)
Ed van Asten (1)
Arjan van Hummel (1)
Sprint
2000
Nick van Middendorp (3)
Chris Wagenaar (2)
Jacob Heeres (2)
Jos Wagenaar (2)
Gerrit Nap (2)
Ronald Akkermans (2)
Freek Gussinklo (2)
Pierre Blok (1)
Patrick Cleys (1)
Willem Snijder (1)
John Verberk (1)
Ton van der Laan (1)
Huib Versluis (1)
Rob de Baar (1)
Sjoerd Kloosterman (1)
Frits Duizendstra (1)
Olaf van Mondfrans (1)
Henk Prinsen (1)
Joop Gevers (1)
Martin Kroon (1)
Bernhard Seinhorst (1)
Henk Ripperda (1)
Eddy van de Genugten (1)
Mike Bartelen (1)
Klaas Postma (1)
Rients Postma (1)
SUPER
klasse
Erik Pijnenburg (4)
Klaas Bos (3)
Frits Duizendstra (3)
Johnny Hakvoort (2)
Glenn van Rosmalen (2)
Johan de Jong (1)
Gerrit Nap (1)
Jeremy Nap (1)
Tim ten Dolle (1)
Mike Bartelen (1)
Wilhelm Franssen (1)
Rene van der Coelen (1)
Patrick Mommen (1)
Twan Hermkens (1)
Martin Kroon (1)
Peter Kuypers (1)
Terry Callaghan (1)
Roel Hermkens (1)
Andreas Klein Harmeijer (1)
Gerrit Drenth (1)
Benny ten Dolle (1)
Michael Kuijpers (1)
Pierre Blok (1)
John Verberk (1)
DAMES
klasse
Laura Reints (2)
 
2017
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2017

Klik hier voor de complete uitslag van het Eurol/VEKA NK 2017

Nederlands Kampioen 2017
Juniorklasse
1. Romy Pijnenburg
2. Nick van Mourik
3. Luc van Wijlen
Standaard-V
1. Ronny van Lankvelt
2. Peter Haagsma
3. Pascal Sangers & Govert Terberg
Toerwagenklasse
1. Ton van Leeuwen
2. Eric van der Valk
3. Peter Breederland & Erwin Breederland
Keverklasse
1. Ivo Galekop
2. Rik Pasman
3. Marco Raben
Sprint 1600
1. Rens van der Haas
2. Danny Lauf
3. Jimmy Hop
Sprint 2000
1. Chris Wagenaar
2. Marc Jacobs
3. Huub Jansen
Superklasse
1. Johan de Jong
2. Lars Goossens
3. Dennis Kuijpers
 
2016
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2016

Klik hier voor de complete uitslag van het Eurol/VEKA NK 2016

Nederlands Kampioen 2016
Juniorklasse
1. Benjamin Zuidam
2. Remon van Rossum
3. Ischa v.d. Vossenberg
Standaard-V
1. Sander de Haan / Lammert Brink
2. Arjen Kooistra
3. Arjen de Wilde
Toerwagenklasse
1. Ton van Leeuwen
2. Peter Breederland
3. Robbert Beelen
Keverklasse
1. John Verberk
2. Marco Raben
3. Ivo Galekop
Sprint 1600
1. Rens v.d. Haas
2. Dirk-Jan Middelveld
3. Rob van Mierlo
Sprint 2000
1. Chris Wagenaar
2. Mervin Klaassen
3. Marc Jacobs
Superklasse
1. Jeremy Nap / Gerrit Nap
2. Lars Goossens
3. Bart Jan Blauw
 
2015
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2015

Klik hier voor de complete uitslag van het Eurol/VEKA NK 2015

Nederlands Kampioen 2015
Juniorklasse
1. Werner van Rossum
2. Gijs Kovac
3. Richard Huisman
Standaard-V
1. Stephan van Dijk
2. Arjen de Wilde
3. Hein-Durk Vellema
Toerwagenklasse
1. Erwin Breederland
2. Peter Breederland
3. Ton van Leeuwen
Keverklasse
1. Peter Timmermans (B)
2. Jan Paul Klaster
3. Marco Raben
Sprint 1600
1. Rens v.d. Haas
2. Edwin Tolkamp
3. Patrick Boessenkool
Sprint 2000
1. Jacob Heeres
2. Chris Wagenaar
3. Pieter Mennen
Superklasse
1. Tim ten Dolle
2. Erik Pijnenburg
3. Jeremy Nap / Gerrit Nap
 
2014
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2014

Klik hier voor de complete uitslag van het Eurol/VEKA NK 2014

Nederlands Kampioen 2014
Juniorklasse
1. Valentijn Hendriks
2. Erik Pijnenburg Jr.
3. Werner van Rossum
Standaard-V
1. Thijmen Hendriks
2. Maurits Schuurmans
3. Jeroen Vonk
Standaard-A
1. Haitze Idzenga
2. Frank Groot Breteler
3. Siebe Leeuw
Toerwagenklasse
1. Peter Breederland
2. Ton van Leeuwen
3. Erwin Breederland
Keverklasse
1. Jan Paul Klaster
2. Peter Timmermans
3. John Verberk
Sprint 1600
1. Edwin Tolkamp
2. Marcel Schoo
3. Rens van der Haas
Sprint 2000
1. Jacob Heeres
2. Chris Wagenaar
3. Huub Jansen
Superklasse
1. Mike Bartelen
2. Dennis Kuijpers
3. Erik Pijnenburg
 
2013
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2013

Klik hier voor de complete uitslag van het Eurol/VEKA NK 2013

Nederlands Kampioen 2013
Juniorklasse
1. Valentijn Hendriks
2. Vince Vervoort
3. Roy Luitjes
Standaard-V
1. Bert-Jan Hoepel
2. Frans van der Vegt
3. Jamie van de Zand
Standaard-A
1. Haitze Idzenga
2. John Lantinga
3. Rene Snippe
Toerwagenklasse
1. Ton van Leeuwen
2. Erwin Breederland
3. Richard Kools
Keverklasse
1. Jan-Paul Klaster
2. John Verberk
3. Marco Raben
Sprint 1600
1. Rens van der Haas
2. Dirk-Jan Middelveld
3. Andre Vrieze
Sprint 2000
1. Klaas Postma / Rients Postma
2. Jan Hendriks
3. Patrick Cleys
Superklasse
1. Wilhelm Franssen / Rene v.d. Coelen
2. Dennis Kuijpers
3. Gerrit Nap
2012
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2012

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2012

Nederlands Kampioen 2012
Juniorklasse
1. Kevin van Beek
2. Koen van Well
3. Rob van Mierlo
Standaard-V
1. Pieter Nieuwkoop
2. Thijmen Hendriks
3. Frans van der Vegt
Standaard-A
1. Ale Haarsma
2. Monique van der Heide
3. Siegfried Postma
Toerwagenklasse
1. Ton van Leeuwen
2. Erwin Breederland
3. Marco Gotink / Emiel Gotink
Keverklasse
1. Arjan Stokkink
2. Johan Zomer
3. Jan Paul Klaster
Sprint 1600
1. Ed van Asten / Sander Cuenen
2. Marcel Schoo
3. Edwin Tolkamp
Sprint 2000
1. Freek Gussinklo
2. Klaas Postma / Rients Postma
3. Leonard van de Ven
Superklasse
1. Patrick Mommen / Glenn van Rosmalen
2. Sebastiaan Schuurman
3. Dennis Kuijpers / Michael Kuijpers
 
2011
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2011

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2011

Nederlands Kampioen 2011
Juniorklasse
1. Coen Wouters
2. Kevin van Beek
3. Rudy van Asselt
Standaardklasse
1. Mariette Lokate
2. Siegfried Postma
3. Wichard van der Wal
Toerwagenklasse
1. Ton van Leeuwen
2. Peter Breederland
3. Anton Kooremans
Keverklasse
1. Jan-Paul Klaster
2. Peter Timmermans
3. Lammert Brink
Sprint 1600
1. Pieter Mennen
2. Edwin Tolkamp / Andre Vrieze
3. Marcel Schoo
Sprint 2000
1. Ronald Akkermans
2. Jan Willem van Eerden
3. Henk van der Hart
Superklasse
1. John Verberk
2. Erik Pijnenburg
3. Sander Derikx
 
2010
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2010

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2010

Nederlands Kampioen 2010
Juniorklasse
1. Jimmy Hop
2. Stefan Gerrits
3. Kevin van Beek
Standaardklasse
1. Chris Wagenaar
2. Haitze Idzenga / Jurjen Idzenga
3. Siegfried Postma
Toerwagenklasse
1. Equipe Breederland
2. Rene van Vliet
3. Richard Kools
Keverklasse
1. Lammert Brink
2. Jan Paul Klaster
3. Marco Raben / Edwin Reijers
Sprint 1600
1. Pieter Mennen
2. Andre Vrieze
3. Ruud Wiefferink
Sprint 2000
1. Mike Bartelen
2. Jan Willem van Eerden
3. Patrick Cleys
Superklasse
1. Pierre Blok
2. John Verberk
3. Erik Ankersmit / Roel Brussen
 
2009
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2009

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2009

Nederlands Kampioen 2009
Juniorklasse
1. Thij Twaalfhoven
2. Hein Durk Vellema
3. Stephan van Dijk
Standaardklasse
1. Hendrik Stadman
2. Chris Wagenaar
3. Rene Snippe
Toerwagenklasse
1. Rob van Kuringe
2. Equipe Frederik Veldhuizen
3. Marco Tuchter
Keverklasse
1. Arjan Stokkink
2. Equipe Marco Raben
3. Willem Snijder
Sprint 1600
1. Edwin Tolkamp
2. Andre Vrieze
3. Marcel Reints
Sprint 2000
1. Ronald Akkermans
2. John Rotink
3. Freek Gussinklo
Superklasse
1. Michael Kuijpers
2. Pierre Blok
3. Dirk van Dijk
 
2008
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2008

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2008

Nederlands Kampioen 2008
Juniorklasse
1. Marcel Reints
2. Bjorn Scherff
3. Raymond Reints
Standaardklasse
1. Hendrik Stadman
2. Chris Wagenaar
3. Danny Reinders
Toerwagenklasse
1. Peter Breederland
2. Ton van Leeuwen
3. Anton Roor
Keverklasse
1. Johan Zomer
2. Gerald Kemper
3. Lammert Brink
Sprint 1600
1. Edwin Tolkamp
2. Peter Timmermans (B)
3. Andre Bouwmeester
Sprint 2000
1. Pierre Blok
2. Klaas Postma
3. John Rotink
Superklasse
1. Twan Hermkens
2. Erik Ankersmit
3. Erik Pijnenburg
 
2007
 
Klik hier voor de foto's van de NK-kampioenen van 2007

Klik hier voor de complete uitslag van het VEKA NK 2007

Nederlands Kampioen 2007
Juniorklasse
1. Marcel Reints
2. Jimmy Poelarends
3. Bjorn Scherff
Standaardklasse
1. Hendrik Stadman
2. Ronnie Vetketel
3. Patrick Spies
Toerwagenklasse
1. Anton Roor
2. Marco Tuchter
3. Toon Kooremans
Keverklasse
1. Arjan Stokkink
2. Jan Paul Klaster
3. Johan Zomer
Sprint 1600
1. John Lagodny (L)
2. Roland Dekkers
3. Peter Timmermans (B)
Sprint 2000
1. Patrick Cleys (B)
2. Ronald Akkermans
3. Sjaak Wismans
Superklasse
1. Martin Kroon
2. John Verberk
3. Erik Ankersmit
 
2006
 
Klik hier voor de complete uitslag van het NK 2006

Nederlands Kampioen 2006
Juniorklasse
1. Daniel de Bone
2. Mariska Verhees
3. Remco Reints
Standaardklasse
1. Patrick Spies
2. Ronnie Vetketel
3. Christiaan van Dijk
Toerwagenklasse
1. Marco Tuchter
2. Nico Breederland
3. Rob van Kuringe
Keverklasse
1. Gerald Kemper
2. Lammert Brink
3. Johan Zomer
Sprint 1600
1. John Lagodny (L)
2. John van der Coelen
3. Ed van Asten
Sprint 2000
1. Willem Snijder
2. Freek Gussinklo
3. Bennie Fielt
Superklasse
1. Glenn van Rosmalen
2. Michael Kuijpers
3. Erik Ankersmit
 
2005
 
Nederlands Kampioen 2005
Standaardklasse
1. Remon van den Akker
2. Jeroen Heijmer
3. Christiaan van Dijk
Toerwagenklasse
1. Rob van Kuringe
2. Rinie van der Eijk
3. Peter Breederland
Keverklasse
1. Jan Willem van Eerden
2. Lammert Brink
3. Frits de Haan
Sprint 1600
1. Edwin Tolkamp
2. John Lagodny (L)
3. Willem Snijder
Sprint 2000
1. John Verberk
2. Patrick Cleys (B)
3. Sjaak Wismans
Superklasse
1. Frits Duizendstra
2. Huib Versluis
3. Martin Kroon
 
2004
 
Nederlands Kampioen 2004
Standaardklasse
1. Glenn van Rosmalen
2. Dimitri Reinders
3. Ruud Pronk
Toerwagenklasse
1. Andre Verwey
2. Jan van Noort
3. Peter Breederland
Keverklasse
1. Arjan Stokkink
2. Johan Zomer
3. Marco Raben
Sprint 1600
1. John Lagodny (L)
2. Herbert ter Maat
3. Willem Snijder
Sprint 2000
1. Ton van der Laan
2. Patrick Cleys (B)
3. Bjorn Wichers Schreur
Superklasse
1. Erik Pijnenburg
2. Adriaan Boele
3. Frits Duizendstra
 
2003
 
Nederlands Kampioen 2003
Standaardklasse
1. Erik ten Zende
2. Frank de Bruijn
3. Emiel Gotink
Toerwagenklasse
1. Rob van Kuringe
2. Andre Verwey
3. Rinie van der Eijk
Keverklasse
1. Richard van Schaick
2. Arjan Stokkink
3. Jan de Haan
Sprint 1600
1. John Verberk
2. Willem Snijder
3. John Lagodny (L)
Sprint 2000
1. Huib Versluis
2. Rob de Baar
3. Bennie Fielt
Superklasse
1. Erik Pijnenburg
2. Gerrit Nap
3. Patrick Mommen (B)
 
2002
 
Nederlands Kampioen 2002
Standaardklasse
1. Gerben Wentink
2. Anton van der Linden
3. Arno Vrieze
Toerwagenklasse
1. Sjaak Spies
2. Joger Ansink
3. Rob van Kuringe
Keverklasse
1. Johan Zomer
2. Marco Raben
3. Fred de Haan
Sprint 1600
1. Dirk van Dijk
2. John Verberk
3. Henk de Vries
Sprint 2000
1. Rob de Baar
2. Patrick Cleys (B)
3. Olaf van Mondfrans
Superklasse
1. Erik Pijnenburg
2. Terry Callaghan
3. Glenn van Rosmalen
 
2001
 
Nederlands Kampioen 2001
Standaardklasse
1. Glenn van Rosmalen
2. Freek Witteveen
3. Emiel Gotink
Toerwagenklasse
1. Rob van Kuringe
2. Franklin Groot Kormelink
3. Marco Tuchter
Keverklasse
1. Sooi Ermens (B)
2. Johan Zomer
3. Marco Uenk
Sprint 1600
1. Willem Snijder
2. Dirk van Dijk
3. Loeki van Sebillen
Sprint 2000
1. Jos Wagenaar
2. Chris Waldschmidt
3. Freek Gussinklo
Superklasse
1. Erik Pijnenburg
2. Kees Bartelen
3. Terry Callaghan
 
2000
 
Nederlands Kampioen 2000
Standaardklasse
1. Glenn van Rosmalen
2. Frank van der Valk
3. Jeroen Tijscholte
Toerwagenklasse
1. Nicky Groot Kormelink
2. Sjaak Spies
3. Rob van Kuringe
Keverklasse
1. Jan Verhoeven
2. Johan Zomer
3. Fred de Haan
Sprint 1600
1. Marcel Schoo
2. Jeroen Assink
3. Willem Snijder
Sprint 2000
1. Jos Wagenaar
2. Bennie Fielt
3. Freek Gussinklo
Superklasse
1. Frits Duizendstra
2. Terry Callaghan
3. Twan Hermkens
 
1999
 
Nederlands Kampioen 1999
Standaardklasse
1. Stef Krabbenborg
2. Glen van Rosmalen
3. Bjorn Wichers Schreur
Toerwagenklasse
1. Joger Ansink
2. Marco Tuchter
3. Rob van Kuringe
Keverklasse
1. Artjan Stokkink
2. Hage Nap
3. Marco Uenk
Sprint 1600
1. Frank Oomen
2. Marcel Schoo
3. Jan Gerrits
Sprint 2000
1. Sjoerd Kloosterman
2. Gerrit Nap
3. Freek Gussinklo
Superklasse
1. Peter Kuypers
2. Terry Callaghan
3. Kees Bartelen
Stockcar
1. Andre Neet
2. Ernst-Jan Wekema
3. Job Honderd
 
1998
 
Nederlands Kampioen 1998
Standaardklasse
1. Stef Krabbenborg
2. Roland Dekkers
3. Edwin Spies
Toerwagenklasse
1. Marco Tuchter
2. Rob van Kuringe
3. Erik Kersten
Keverklasse
1. John van Rooy
2. Arjan Stokkink
3. Jos de Groot
Sprint 1600
1. Marcel Schoo
2. John Verberk
3. Frank Oomen
Sprint 2000
1. Nick van Middendorp / 1. Freek Gussinklo
3. Dirk van Dijk
Superklasse
1. Frits Duizendstra
2. Erik Pijnenburg
3. Anton van Herwijnen
 
1997
 
Nederlands Kampioen 1997
Standaardklasse
1. John van de Maas
2. Eimert de Groot
3. Stef Krabbenborg
Toerwagenklasse
1. Geert van Eerden
2. Rob van Kuringe
3. Erik Kersten
Keverklasse
1. Jan Willem van Eerden
2. Henk de Vries
3. Marco Raben
Sprint 1600
1. Chris Waldschmidt
2. Andre Bouwmeester
3. Frank Oomen
Sprint 2000
1. Frits Duizendstra
2. Dirk van Dijk
3. Eric Cents
Superklasse
1. Terry Callaghan
2. Erik Pijnenburg
3. Henk Oppelaar
 
1996
 
Nederlands Kampioen 1996
Standaardklasse
1. Nicky Groot Kormelink
2. Sjaak Spies
3. Stef Krabbenborg
Toerwagenklasse
1. Franklin Groot Kormelink
2. Geert van Eerden
3. Siegfried Krabbenborg
Keverklasse
1. Jan Willem van Eerden
2. Henk de Vries
3. Hage Nap
Sprint 1600
1. Chris Waldschmidt
2. Frank Oomen
3. Andre Bouwmeester
Sprint 2000
1. Nick van Middendorp
2. Erik Pijnenburg
3. Eric Cents
Superklasse
1. Roel Hermkens
2. Henk Oppelaar
3. Peter Kuijpers
 
1995
 
Nederlands Kampioen 1995
Standaardklasse
1. Joop te Ronde
2. Nicky Groot Kormelink
3. Jan Veneman
Toerwagenklasse
1. Johnny van der Vegt
2. Geert van Eerden
3. Gerald Klein Poelhuis
Keverklasse
1. Henk de Vries
2. Jan Willem van Eerden
3. Wim Jan Janssen
Sprint 1600
1. Frits Duizendstra
2. Chris Waldschmidt
3. Jan Hendriks
Sprint 2000
1. Nick van Middendorp
2. Freek Gussinklo
3. Gerrit Nap
Superklasse
1. Andreas Klein Harmeijer (D)
2. Henk Oppelaar
3. Jetze Heeres
 
1994
 
Nederlands Kampioen 1994
Standaardklasse
1. Eimert de Groot
2. Nicky Groot Kormelink
3. Morice Katier
Toerwagenklasse
1. Johnny van de Vegt
2. John van de Maas
3. Rene Ankersmit
Keverklasse
1. Jelle Bergsma
2. Hage Nap
3. Jan Willem van Eerden
Sprint 1600
1. Henk van Prinsen
2. Andre Bouwmeester
3. Jan Hendriks
Sprint 2000
1. Olaf van Mondfrans
2. Eric Cents
3. Gerrit Nap
Superklasse
1. Gerrit Drenth
2. Klaas Bos
3. Terry Callaghan
 
1993
 
Nederlands Kampioen 1993
Standaardklasse
1. Franklin Groot Kormelink
2. Jolanda van de Berg
3. Siegfried de Fijter
Keverklasse
1. Arjan Stokkink
2. Bas van de Wielen
3. Henk de Vries
Sprint 1600
1. Frits Duizendstra
2. Chris Waldschmidt
3. Henk Reints
Sprint 2000
1. Henk Prinsen
2. Freek Gussinklo
3. Toon Jochems
Superklasse
1. Klaas Bos
2. Henk Oppelaar
3. Benny ten Dolle
 
1992
 
Nederlands Kampioen 1992
Standaardklasse
1. Jan Doornbos
2. Bert Eggink
3. Gerben Wentink
Keverklasse
1. Henk de Vries
2. Bouke van de Land
3. Jelle Bergsma
Sprint 1600
1. Henk Reints
2. Erwin Leurink
3. Bernard van de Wetering
Sprint 2000
1. Gerrit Nap
2. Martin Kroon
3. Erik Pijnenburg
Superklasse
1. Klaas Bos
2. Johnny Hakvoort
3. Jetze Heeres
 
1991
 
Nederlands Kampioen 1991
Standaardklasse
1. Rob van Kuringe
2. Ben Overweg
3. Gerwin Kuenen
Keverklasse
1. Henk de Vries
2. Theo Raben
3. Andre Maalderink
Sprint 1600
1. Marcel Leeijen
2. Johan Seinhorst
3. Henk Reints
Sprint 2000
1. Gerrit Nap
2. Terry Callaghan
3. Freek Gussinklo
Superklasse
1. Benny ten Dolle
2. Henk Oppelaar
3. Ferdi de Boer
 
1990
 
Nederlands Kampioen 1990
Standaardklasse
1. Roland Dekkers
2. Herbert ter Maat
3. Gerwin Kuenen
Keverklasse
1. Theo Raben
2. Lucas van de Ploeg
3. Harm Roetert
Sprint 1600
1. Marcel Leeijen
2. Johan Seinhorst
3. Frits Duizendstra
Sprint 2000
1. Joop Gevers
2. Freek Gussinklo
3. Terry Callaghan
Superklasse
1. Johnny Hakvoort
2. Benny ten Dolle
3. Henk Oppelaar
 
1989
 
Nederlands Kampioen 1989
Standaardklasse
1. Arjan Stokkink
2. Herbert ter Maat
3. Ben Overweg
Keverklasse
1. Marcel Leeijen
2. Theo Raben
3. Wim Roerdink
Sprint 1600
1. Frits Duizendstra
2. Peter van Rikken
3. Andre Bouwmeester
Sprint 2000
1. Martin Kroon
2. Henk Dijkstra
3. Rene Wassenaar
Superklasse
1. Johnny Hakvoort
2. Geert Roerdinkholder
3. Theo Kloosterman
 
1988
 
Nederlands Kampioen 1988
Standaardklasse
1.
2.
3.
Keverklasse
1. Marcel Leeijen
2.
3. Henk Groot Roessink
Sprint 1600
1. Johan Seinhorst
2. Frits Duizendstra
3.
Sprint 2000
1. Bernhard Seinhorst
2.
3.
Superklasse

1.
2.
3. Johan Seinhorst

 
1987
 
Nederlands Kampioen 1987
Standaardklasse
1. Paul Reints
2.
3.
Keverklasse
1. Johan Seinhorst
2.
3.
Sprint 1600
1.
2.
3.
Sprint 2000
1. Henk Ripperda
2. Eddy van de Genugten
3. Henk van der Hart
Superklasse

1.
2.
3.

 
1986
 
Nederlands Kampioen 1986
Standaardklasse
1.
2.
3.
Keverklasse
1. Harm Roetert
2.
3.
Sprint 1600
1.
2.
3.
Sprint 2000
1. Eddy van de Genugten
2. Alex Bouma
3.
Superklasse

1. Klaas Bos
2.
3.

 
1985
 
Nederlands Kampioen 1985
Standaardklasse
1. Paul Reints
2.
3.
Keverklasse
1. Henk Reints
2.
3.
Sprint 1600
1.
2.
3.
Sprint 2000
1.
2.
3.
Superklasse
1.
2.
3.
Damesklasse
1. Laura Reints
2.
3.
 
1984
 
Nederlands Kampioen 1984
Standaardklasse
1. Paul Reints
2.
3.
Keverklasse
1. Henk Reints
2.
3.
Sprint 1600
1.
2.
3.
Sprint 2000
1.
2.
3.
Superklasse
1.
2.
3.
Damesklasse
1. Laura Reints
2.
3.
 
1981
 
Nederlands Kampioen 1981
Standaardklasse
1.
2.
3.
sport 1600
1. Arjan van Hummel
2.
3.
Special klasse
1.
2.
3.
 
1980
 
Nederlands Kampioen 1980
Standaardklasse
1.
2.
3.
sport 1600
(keverklasse)
1. Andre ten Have
2.
3.
Special klasse
1.
2.
3.
 
1977
 
Nederlands Kampioen 1977
Special klasse
Joop Bijsterbosch
 
1976
 
Nederlands Kampioen 1976
Special klasse
Joop Bijsterbosch