Graag willen we een zo compleet mogelijk overzicht geven van de kampioenen van weleer. Weet jij nog wie er kampioen was in 19.....?
Mocht je nog een kampioen weten en natuurlijk in welk jaar en welke klasse, laat het ons weten op: info@autocrossnederland.nl
    Klik hier voor de historische foto's!
 
Grote kampioenen
 
Meeste EP Kampioenschappen per rijder
12x
Peter Timmermans
9x
Frankie Schatteman
Eimert de Groot
8x
Sjaak Spies
Patrick Cleys
7x
Freek Gussinklo
5x
Richard Zwiep
Jan Beeks
Marcel Broekhuizen
Arwie Severins
4x
Jeremy VanderGeeten
Jimmy Poelarends
John Verberk
Rene van de Coelen
Peter Veenink
Bert Eggink
Jean Pierre Bosaerts
3x
Steve Otzer
Sander Cuenen
Chris Waldschmidt
John
Lagodny
Patrick Mommen
Dirk van Dijk
Bart Lippens
Lammert Brink
Tjerk Luiten
2x
Leonard v.d.Ven
Ysbrand Dijkstra

Equipe de Haan Brink
Daniel Vandergeeten
Mike Bartelen
Gilles de Pauw
Andre Bouwmeester
Tonny Savat
Randy Nijhof
BartJan Blaauw
Bjorn Versluys
Tobias Schulze
Ed van Asten
Peter Rikken
Ronny Claeys
Pieter Hanssen
Edwin Tolkamp
Johan Schoenmakers
Pierre Blok
Marco Uenk
Erik Pijnenburg
Andre Maalderdink
Erik Ankersmit
Annick Joosen
Danny Claeys
Huib Versluis
Martin Kroon
Bart van Deursen
Luc van Hooydonk
Nick van Middendorp
Frank Schoenmakers
1x
Dennis Kuijpers
Equipe de Haas Kerstens
Jens v.d. Vossenberg
Ivo Galekop
Jacob Heeres
Sander Borgonje
Alwi Snippe
Vince Vervoort
Nick Pelgrom
Huub Jansen
Thom Spijkers
Davy Monein
Marcel Schoo
Danny Boere
Henk de Vries
Ludwig Asbroek
Geert Mommen
Henk de Vries
Walter Christianen
Arjan Stokkink
Jan Verhoeven
Richard Kools
Marco Tuchter
Dirk Ryckaert
Johannes Gerrits
Izabella van der Vloet
Hermie Knoefmann
Erik Kersten
Bjorn Wichers-Scheur
Hans Hoegen
Frank van Raay
Andre Duyster
Dion Verstraten
Andre Vrieze
Dinant Ripperda
Pieter Mennen
Richard van Loon
Bram Hoogstra
Chris Wagenaar
Wesley Welgraven
Jan Maarten Schuurman
Marc Pouwels
Ronny Claeys
Robbert Beelen
Ischa van de Vossenberg

Meeste EP Kampioenschappen per klasse
klasse1
Marcel Broekhuizen (4)
Eimert de Groot (3)
Sander Cuenen (3)
Ronny Claeys (3)
Tobias Schulze (2)
Equipe de Haas Kerstens (1)
Alwi Snippe (1)
Danny Claeys (1)
Hans Hoegen (1)
Frank van Raay (1)
Andre Duyster (1)
Bram Hoogstra (1)
Nick Pelgrom (1)
klasse2
Peter Veenink (4)
Richard Zwiep (5)
Tjerk Luiten (2)
Jan Beeks (2)
Bart Jan Blaauw (2)
Equipe de Haan Brink (1)
Hermie Knoefmann (1)
Arwie Severins (1)
Dirk Ryckaert (1)
Danny Claeys (1)
Johannes Gerrits (1)
Erik Kersten (1)
Chris Wagenaar (1)
klasse3
Jan Beeks (3)
Pieter Hanssen (2)
Frank Schoenmakers (2)
Arwie Severins (2)
Randy Nijhof (2)
Equipe de Haan Brink (1)
Sander Borgonje (1)
Richard Kools (1)
Marcel Broekhuizen (1)
Marco Tuchter (1)
Bert Eggink (1)
Tjerk Luiten (1)
Jimmy Poelarends (1)
Huub Jansen (1)
Robbert Beelen (1)
klasse4
(v.a. 2009)
Jimmy Poelarends (2) Jens v.d. Vossenberg (1)
Izabella van der Vloet (1)
Wesley Welgraven (1)
Thom Spijkers (1)
Vince Vervoort (1)
Ischa van de Vossenberg (1)
klasse4
(tot 2009)
Frankie Schatteman (3)
Jean Pierre Bosaerts (2)
Tonny Savat (1)
Walter Christianen (1)
Annick Joosen (1)
Arjan Stokkink (1)
Jan Verhoeven (1)
Richard van Loon (1)
klasse5
Peter Timmermans (5)
Lammert Brink (3)
Frankie Schatteman (2)
Arwie Severins (2)
Ivo Galekop (1)
Annick Joosen (1)
Marco Uenk (1)
Bart Lippens (1)
Luc van Hooydonk (1)
Andre Maalderink (1)
Davy Monein (1)
Jean Pierre Bosaerts (1)
klasse6
Sjaak Spies (3)
Peter Timmermans (3)
Frankie Schatteman (2)
Bert Eggink (2)
Geert Mommen (1)
John Lagodny (1)
Henk de Vries (1)
Dirk van Dijk (1)
Bart Lippens (1)
Luc van Hooydonk (1)
Jan Maarten Schuurman (1)
Tony Savat (1)
klasse7
Steve Otzer (3)
Sjaak Spies (2)
John Lagodny (2)
Bjorn Versluys (2)
Daniel Vandergeeten (1)
Johan Schoenmakers (1)
Danny Boere (1)
Henk de Vries (1)
Dirk van Dijk (1)
Ludwig Asbroek (1)
Pieter Mennen (1)
klasse8
Eimert de Groot (3)
Ysbrand Dijkstra (2)
Ed van Asten (2)
Peter Rikken (2)
Jeremy VanderGeeten (2)
Johan Schoenmakers (1)
Bart van Deursen (1)
Marcel Schoo (1)
Dinant Ripperda (1)
Jimmy Poelarends (1)
Gilles de Pauw (1)
klasse9
Chris Waldschmidt (3)
Freek Gussinklo (3)
Jeremy Vandergeeten (2)
Patrick Cleys (2)
Nick van Middendorp (2)
Rene van de Coelen (2)
Peter Timmermans (1)
Eimert de Groot (1)
Bjorn Wichers-Scheur (1)
Equipe Vrieze/Tolkamp (1)
Marc Pouwels (1)
Andre Bouwmeester (1)
Gilles de Pauw (1)
klasse10

Patrick Cleys (3)
Leonard v.d. Ven (2)
Patrick Mommen (2)
Pierre Blok (2)

Edwin Tolkamp (1)
John Verberk (1)
Huib Versluis (1)
Martin Kroon (1)
Erik Pijnenburg (1)
Freek Gussinklo (1)
Erik Ankersmit (1)
Eimert de Groot (1)
Mike Bartelen (1)
Rene van de Coelen (1)
klasse11
John Verberk (3) Dennis Kuijpers (1)
Jacob Heeres (1)
Patrick Cleys (1)
Eimert de Groot (1)
Freek Gussinklo (1)
Mike Bartelen (1)
klasse12
Dion Verstraten (1)
(alleen in 2009)
Meister
der
Meisters
Sjaak Spies (3)
Peter Timmermans (3)
Frankie Schatteman (2)
Patrick Cleys (2)
Freek Gussinklo (2)
Bert Eggink (1)
Marco Uenk (1)
Dirk van Dijk (1)
Bart Lippens (1)
Patrick Mommen (1)
Erik Pijnenburg (1)
Andre Maalderdink (1)
Erik Ankersmit (1)
Rene v.d. Coelen (1)
Andre Bouwmeester (1)
Jean Pierre Bosaerts (1)
 
2016
  .
In 2016 is er geen EuroPokal kampioenschap verreden.
Of dit in de toekomst nog gaat gebeuren is niet bekend.
.
 
2015
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2015

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2015

EuroPokal Kampioen 2015
KLASSE 1
1. Equipe de Haas Kerstens
2. Patrick Strijker
3. Nick Savat
KLASSE 2
1. Equipe de Haan Brink
2. Richard Zwiep
3. Equipe Willems Luijten
KLASSE 3
1. Equipe de Haan Brink
2. Seppe Aerts
3. Equipe de Vries Lantinga
KLASSE 4
1. Jens v.d. Vossenberg
2. Cyriel Poen
3. Diego Vanderauwera
KLASSE 5
1. Ivo Galekop
2. Jan van Orshaegen
3. Didier D'Hondt
KLASSE 6
1. Frankie Schatteman
2. Jan van Orshaegen
3. Ivo Galekop
KLASSE 7
1. Steve Otzer
2. Equipe de Weerd de Weerd
3. Rolf Kools
KLASSE 8
1. Ysbrand Dijkstra
2. Steve Otzer
3. Jeremy Vandergeeten
KLASSE 9
1. Jeremy Vandergeeten
2. Sven Prinsen
3. Bruno van Landuyt
KLASSE 10
1. Leonard v.d. Ven
2. Mervin Klaassen
3. Huub Jansen
KLASSE 11
1. Dennis Kuijpers
2. Leonard v.d. Ven
3. Mervin Klaassen
SuperCup
MEISTER der MEISTERS
1. Frankie Schatteman
2. Glenn Wouters
3. Jan van Orshaegen
 
2014
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2014

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2014

EuroPokal Kampioen 2014
KLASSE 1
1. Alwi Snippe
2. Nick Pelgrom
3. John Kerstens
KLASSE 2
1. Hermie Knoefmann
2. Richard Zwiep
3. Richard Gepken
KLASSE 3
1. Sander Borgonje
2. Herman Imming
3. Seppe Aerts
KLASSE 4
1. Izabella van der Vloet
2. Willem v Wijk
3. Jens vd Vossenberg
KLASSE 5
1. Peter Timmermans
2. Patrick Boessenkool
3. Jan Van Orshaegen
KLASSE 6
1. Peter Timmermans
2. Jan Van Orshaegen
3. Frankie Schatteman
KLASSE 7
1. Daniel Vandergeeten
2. Equipe de Weerd de Weerd
3. Ysbrand Dijkstra
KLASSE 8
1. Ysbrand Dijkstra
2. Gilles De Pauw
3. Roy Fitten
KLASSE 9
1. Jeremy Vandergeeten
2. Edwin Tolkamp
3. Bruno Van Landuyt
KLASSE 10
1. Edwin Tolkamp
2. Leonard vd Ven
3. Jacob Heeres
KLASSE 11
1. Jacob Heeres
2. Huub Jansen
3. Moos Kroon
SuperCup
MEISTER der MEISTERS
1. Frankie Schatteman
2. Peter Timmermans
3. Ysbrand Dijkstra
 
2013
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2013

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2013

EuroPokal Kampioen 2013
KLASSE 1
1. Ronny Claeys
2. Equipe Mulder Tijscholte
3. Nick Savat
KLASSE 2
1. Richard Zwiep
2. Dirk Ryckaert
3. Hermie Knoefmann
KLASSE 3
1. Robbert Beelen
2. Sander Borgonje
3. Tom Heylen
KLASSE 4
1. Ischa van de Vossenberg
2. Vince Vervoort
3. Cyriel Poen
KLASSE 5
1. Peter Timmermans
2. Patrick Boessenkool
3. Jan Van Orshaegen
KLASSE 6
1. Frankie Schatteman
2. Peter Timmermans
3. Patrick Boessenkool
KLASSE 7
1. Steve Otzer
2. Annick Joosen
3. Ysbrand Dijkstra
KLASSE 8
1. Gilles de Pauw
2. Jeremy Vandergeeten
3. Steve Otzer
KLASSE 9
1. Gilles de Pauw
2. Andre Bouwmeester
3. Herbert Ter Maat
KLASSE 10
1. Patrick Cleys
2. Leonard vd Ven
3. Bastiaan Hoogeboom
KLASSE 11
1. Mike Bartelen
2. Leonard Van De Ven
3. Bastiaan Hoogeboom
SuperCup
MEISTER der MEISTERS
1. Peter Timmermans
2. Patrick Cleys
3. Gilles De Pauw
2012
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2012

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2012

EuroPokal Kampioen 2012
KLASSE 1
1. Nick Pelgrom
2. Sander de Haan
3. Ronny Claeys
KLASSE 2
1. Bart Jan Blaauw
2. Equipe Zwiep Feller
3. Equipe Willems Luijten
KLASSE 3
1. Randy Nijhof
2. Sander Borgonje
3. Tom Heylen
KLASSE 4
1. Vince Vervoort
2. Roy Luitjes
3. Dorus Damen
KLASSE 5
1. Peter Timmermans
2. Sooi Ermens
3. Ivo Galekop
KLASSE 6
1. Peter Timmermans
2. Tonny Savat
3. Patrick Boessenkool
KLASSE 7
1. Steve Otzer
2. Annick Joosen
3. Kees Snel
KLASSE 8
1. Jimmy Poelarends
2. Jeremy Vandergeeten
3. Guy Verlinden
KLASSE 9
1. Andre Bouwmeester
2. Herbert Ter Maat
3. Daniel de Bone
KLASSE 10
1. Leonard vd Ven
2. Freek Gussinklo
3. Patrick Cleys
KLASSE 11
1. Freek Gussinklo
2. Patrick Cleys
3. Patrick Mommen
Meister der Meisters
1. Andre Bouwmeester
2. Tonny Savat
3. Freek Gussinklo
 
2011
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2011

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2011

EuroPokal Kampioen 2011
KLASSE 1
1. Tobias Schulze
2. Bram De Bruyckere
3. Jerome Habets
KLASSE 2
1. Bart Jan Blaauw
2. Huub Jansen
3. Equipe Knoefmann van Eerden
KLASSE 3
1. Huub Jansen
2. Erik Messink
3. Dennis Vlaar
KLASSE 4
1. Thom Spijkers
2. Siebe Leeuw
3. Rudy van Asselt
KLASSE 5
1. Davy Monein
2. Gerald Kemper
3. Patrick Boessenkool
KLASSE 6
1. Peter Timmermans
2. Davy Monein
3. Tonny Savat
KLASSE 7
1. Bjorn Versluys
2. Equipe de Weerd de Weerd
3. Andre Folmer
KLASSE 8
1. Jeremy Vandergeeten
2. Bjorn Versluys
3. Harrie van de Puten
KLASSE 9
1. Rene van de Coelen
2. Ed Goetschalckx
3. Bruno Van Landuyt
KLASSE 10
1. Rene van de Coelen
2. Patrick Cleys
3. Leonard van de Ven
KLASSE 11
1. John Verberk
2. Patrick Cleys
3. Leonard Van De Ven
Meister der Meisters
1. Peter Timmermans
2. Davy Monein
3. Bjorn Versluys
 
2010
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2010

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2010

EuroPokal Kampioen 2010
KLASSE 1
1. Bram Hoogstra
2. Ben Desender
3. Gilles De Pauw
KLASSE 2
1. Chris Wagenaar
2. Richard Zwiep
3. Bart Jan Blaauw
KLASSE 3
1. Jimmy Poelarends
2. Erik Messink
3. Frank Schoenmakers
KLASSE 4
1. Wesley Welgraven
2. Rudy van Asselt
3. Jeroen Rikken
KLASSE 5
1. Peter Timmermans
2. Jan van Orshaegen
3. Ivo Galekop
KLASSE 6
1. Jan Maarten Schuurman
2. Peter Timmermans
3. Jan van Orshaegen
KLASSE 7
1. Bjorn Versluys
2. Dirk Neerman
3. Glenn Wouters
KLASSE 8
1. Jeremy Vandergeeten
2. Dinant Ripperda
3. Bjorn Versluys
KLASSE 9
1. Marc Pouwels
2. Herbert Ter Maat
3. Cor Roerdink
KLASSE 10
1. Mike Bartelen
2. Freek Gussinklo
3. Peter Cents
KLASSE 11
1. John Verberk
2. Equipe Klompmaker Wichers Schreur
3. Marc Verhoeven
Meister der Meisters
1. Peter Timmermans
2. Equipe Klompmaker Wichers Schreur
3. Patrick Cleys
 
2009
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2009

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2009

EuroPokal Kampioen 2009
Klasse 1
1. Tobias Schulze
2. Nick Pelgrom
3. Alwi Snippe
Klasse 2
1. Richard Zwiep
2. Bart Jan Blaauw
3. Danny Claeys
Klasse 3
1. Frank Schoenmakers
2. Erik Mulder
3. Jos Hendrickx
Klasse 4
1. Jimmy Poelarends
2. Cristopher Koning
3. Wesly Welgraven
Klasse 5
1. Lammert Brink
2. Gerard Kemper
3. Patrick Boessenkool
Klasse 6
1. Bert Eggink
2. Jan Maarten Schuurman
3. Tonny Savat
Klasse 7
1. Pieter Mennen
2. Kees Snel
3. Joran vd Kieboom
Klasse 8
1. Dinant Ripperda
2. Pieter Mennen
3. Harrie vd Putten
Klasse 9
1. Equipe Vrieze/Tolkamp
2. Herbert Ter Maat
3. Rene vd Coelen
Klasse 10
1. Eimert de Groot
2. Rene vd Coelen
3. Patrick Cleys
Klasse 11
1. Eimert de Groot
2. John Verberk
3. Leonard vd Ven
Klasse 12
1. Dion Verstraten
2. Marc vd Heide
3. John Verberk
Meister der Meisters
1. Rene v.d. Coelen
2. Pieter Mennen
3. Pierre Blok
 
Grote kampioenen
tot voor 2009
 
Meeste EP Kampioenschappen per klasse tot 2009
Juniorklasse
Jimmy Poelarends (1)
Klasse 1
Eimert de Groot (3), Sander Cuenen (3), Ronny Claeys (2), Marcel Broekhuizen (4), Danny Claeys (1), Hans Hoegen (1), Frank van Raay (1), Andre Duyster (1)
Klasse 2
Peter Veenink (4), Richard Zwiep (3), Tjerk Luiten (3), Jan Beeks (2), Arwie Severins (1), Dirk Ryckaert (1), Danny Claeys (1), Johannes Gerrits (1), Erik Kersten (1)
Klasse 3
Jan Beeks (3), Pieter Hanssen (2), Arwie Severins (2), Richard Kools (1), Frank Schoenmakers (1), Marcel Broekhuizen (1), Randy Nijhof (1), Marco Tuchter (1), Bert Eggink (1), Tjerk Luiten (1)
Klasse 4
Frankie Schatteman (3), Tonny Savat (1), Walter Christianen (1), Annick Joosen (1), Arjan Stokkink (1), Jan Verhoeven (1), Richard van Loon (1), Jean Pierre Bosaerts (1)
Klasse 5
Lammert Brink (2), Frankie Schatteman (2), Arwie Severins (2), Annick Joosen (1), Marco Uenk (1), Bart Lippens (1), Luc van Hooydonk (1), Andre Maalderink (1)
Klasse 6
Sjaak Spies (3), Bert Eggink (1), Geert Mommen (1), John Lagodny (1), Henk de Vries (1), Dirk van Dijk (1), Bart Lippens (1), Luc van Hooydonk (1)
Klasse 7
Sjaak Spies (2), John Lagodny (2), Johan Schoenmakers (1), Danny Boere (1), Henk de Vries (1), Dirk van Dijk (1), Ludwig Asbroek (1)
Klasse 8
Eimert de Groot (3), Ed van Asten (2), Peter Rikken (2), Johan Schoenmakers (1), Bart van Deursen (1), Marcel Schoo (1)
Klasse 9
Chris Waldschmidt (3), Freek Gussinklo (3), Patrick Cleys (2), Nick van Middendorp (2), Rene van de Coelen (1), Peter Timmermans (1), Eimert de Groot (1), Bjorn Wichers-Scheur (1)
Klasse 10
Patrick Cleys (2), Patrick Mommen (2), Pierre Blok (2), John Verberk (1), Huib Versluis (1), Martin Kroon (1), Erik Pijnenburg (1), Freek Gussinklo (1), Erik Ankersmit (1)
Klasse 11
John Verberk (1), Patrick Cleys (1)
Klasse 12
John Verberk (1), Patrick Cleys (1)
Meister de Meisters
Sjaak Spies (3), Patrick Cleys (2), Freek Gussinklo (2), Bert Eggink (1), Marco Uenk (1), Dirk van Dijk (1), Bart Lippens (1), Patrick Mommen (1), Erik Pijnenburg (1), Andre Maalderdink (1), Erik Ankersmit (1)
 
2008
 
Klik hier voor de foto's van de EP-kampioenen van 2008

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2008

EuroPokal Kampioen 2008
Juniorklasse
1. Jimmy Poelarends
2. Hendrik Jan Praamstra
3. Joey Poelarends
Klasse 1
1. Ronny Claeys (B)
2. Peter Theunissen (B)
3. Steven Guillemyn (B)
Klasse 2
1. Dirk Ryckaert (B)
2. Ronny Santing (B)
3. Richard Zwiep
Klasse 3
1. Richard Kools
2. Toon Kooremans
3. Francois Marx (B)
Klasse 4
1. Tonny Savat (B)
2. Steve Otzer (B)
3. Jos de Groot
Klasse 5
1. Lammert Brink
2. Jan Van Orshaegen
3. Gerald Kemper
Klasse 6
1. Bert Eggink
2. Jan Maarten Schuurman
3. Wouter van Vugt
Klasse 7
1. Johan Schoenmakers
2. Joran van de Kieboom
3. Yves Vervloet (B)
Klasse 8
1. Johan Schoenmakers
2. Joran van de Kieboom
3. Annick Joosen (B)
Klasse 9
1. Rene van de Coelen
2. John van de Coelen
3. Herbert Ter Maat
Klasse 10
1. Patrick Cleys (B)
2. Pierre Blok
3. Jan de Haan
Klasse 11
1. John Verberk
2. Pierre Blok
3. Eimert de Groot
Meister der Meisters
1. Patrick Cleys (B)
2. Danny Boere
3. John Verberk
 
2007
 
Klik hier voor de foto's van de EuroPokal-kampioenen van 2007

Klik hier voor de complete uitslag van de EuroPokal 2007

EuroPokal Kampioen 2007
Klasse 1
1. Stefan Poen
2. Bert Desender
3. Ronny Claeys
Klasse 2
1. Danny Claeys
2. Ronny Clayes
3. Richard Zwiep
Klasse 3
1. Frank Schoenmakers
2. Henk Smits
3. Richard Kools
Klasse 4
1. Walter Christianen
2. Jos de Groot
3. Geert Mommen
Klasse 5
1. Lammert Brink
2. Patrick Boessenkool
3. Geert Mommen
Klasse 6
1. Geert Mommen
2. Bert Eggink
3. Patrick Boessenkool
Klasse 7
1. Danny Boere
2. Glenn Wouters
3. Johan Schoenmakers
Klasse 8
1. Bart van Deursen
2. Johan Schoenmakers
3. Toon Jacobs
Klasse 9
1. Peter Timmermans
2. John van de Coelen
3. Roland Dekkers
Klasse 10
1. John Verberk
2. Pierre Blok
3. Freek Gussinklo
Klasse 11
1. Patrick Cleys
2. Denny Verberk
3. John Verberk
Meister der Meisters
1. Bert Eggink
2. John van de Coelen
3. Lammert Brink
 
2006
 
EuroPokal Kampioen 2006
Klasse 1
1. Sander Cuenen
2. Edwin Castelijn
3. Peter Theunissen
Klasse 2
1. Richard Zwiep
2. Matthijs Bosklopper
3. Rene van de Coelen
Klasse 3
1. Marcel Broekhuizen
2. Frank Schoenmakers
3. Richard Kools
Klasse 4
1. Frankie Schatteman
2. Patrick Boessenkool
3. Jos de Groot
Klasse 5
1. Frankie Schatteman
2. Geert Mommen
3. Patrick Boessenkool
Klasse 6
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Bart van Deursen
Klasse 7
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Johan Schoenmakers
Klasse 8
1. Ed van Asten
2. Bruno van Landuyt
3. Peter Timmermans
Klasse 9
1. Eimert de Groot
2. Huib Versluis
3. Pierre Blok
Klasse 10
1. Pierre Blok
2. Bennie Fielt
3. Denny Verberk
Meister der Meisters
1. Sjaak Spies
2. Frankie Schatteman
3. Ed van Asten
 
2005
 
EuroPokal Kampioen 2005
Klasse 1
1. Ronnie Claeys
2. Edwin Castelijn
3. Peter Theunissen
Klasse 2
1. Richard Zwiep
2. Peter Lensink
3. John Klaver
Klasse 3
1. Randy Nijhof
2. Frank Schoenmakers
3. Erik Messink
Klasse 4
1. Frankie Schatteman
2. Tonny Savat
3. Walter Christianen
Klasse 5
1. Frankie Schatteman
2. Bert Eggink
3. Sooi Ermens
Klasse 6
1. Sjaak Spies
2. Glenn Wouters
3. John Lagodny
Klasse 7
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Harrie van de Putten
Klasse 8
1. Ed van Asten
2. Willem Snijder
3. Eimert de Groot
Klasse 9
1. Patrick Cleys
2. Bennie Fielt
3. Louis Swinkels
Klasse 10
1. Huib Versluis
2. Patrick Cleys
3. Erwin Reyns
Meister der Meisters
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Patrick Cleys
 
2004
 
EuroPokal Kampioen 2004
Klasse 1
1. Sander Ceunen
2. Fred Schoenmaker
3. Dirk van Voorst
Klasse 2
1. Richard Zwiep
2. Henk Koerten
3. Colin van Ginkel
Klasse 3
1. Pieter Hanssen
2. Patrick Stemerding
3. Guy Verlinden
Klasse 4
1. Annick Joossen
2. Frankie Schatteman
3. Danny Schonenberg
Klasse 5
1. Annick Joossen
2. Frankie Schatteman
3. Tonny Savat
Klasse 6
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Bart van Deursen
Klasse 7
1. John Lagodny
2. Sjaak Spies
3. Francis Wouters
Klasse 8
1. Eimert de Groot
2. John van de Coelen
3. Peter Timmermans
Klasse 9
1. Bjorn Wichers-Scheur
2. Willem Snijder
3. Adriaan Boele
Klasse 10
1. Patrick Cleys
2. Bart Huys
3. Nico Drenth
Meister der Meisters
1. Sjaak Spies
2. John Lagodny
3. Annick Joossen
 
2003
 
EuroPokal Kampioen 2003
Klasse 1
1. Sander Cuenen
Klasse 2

1. Peter Veenink

Klasse 3
1. Pieter Hanssen
Klasse 4
1. Frankie Schatteman
2. Annick Joosen
Klasse 5
1. Arwie Severins
Klasse 6
1. John Lagodny
Klasse 7
1. John Lagodny
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
1. Patrick Cleys
2. Adriaan Boele
3. Louis Swinkels
Klasse 10
1. Pierre Blok
2. Patrick Cleys
3. Bart Huys
Meister der Meisters
1. Patrick Cleys
2. Willem Snijder
3. John Lagodny
 
2002
 
EuroPokal Kampioen 2002
Klasse 1
1. Hans Hoegen
Klasse 2
1. Peter Veenink
Klasse 3
1. Jan Beeks
Klasse 4
1. Arjan Stokkink
Klasse 5
1. Marco Uenk
Klasse 6
1. Henk de Vries,
2. Dirk van Dijk
Klasse 7
1. Henk de Vries, 2.
Dirk van Dijk
Klasse 8
1. Eimert de Groot
Klasse 9
1. Chris Waldschmidt
Klasse 10
1. Martin Kroon
Meister der Meisters
1. Marco Uenk
 
2001
 
EuroPokal Kampioen 2001
Klasse 1
1. Marcel Broekhuizen
Klasse 2
1. Peter Veenink
Klasse 3
1. Jan Beeks
Klasse 4
1. Jan Verhoeven
Klasse 5
1. Arwie Severins
2. Sooi Ermens
3. Marco Uenk
Klasse 6
1. Dirk van Dijk
Klasse 7
1. Dirk van Dijk
Klasse 8
1. Eimert de Groot
Klasse 9
1. Freek Gussinklo
Klasse 10
1. Erik Pijnenburg
Meister der Meisters
1. Dirk van Dijk
 
2000
 
EuroPokal Kampioen 2000
Klasse 1
1. Marcel Broekhuizen
Klasse 2
1. Peter Veenink
Klasse 3
1. Jan Beeks
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
1. Bart Lippens
Klasse 6
1. Bart Lippens
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
1. Chris Waldschmidt
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
1. Bart Lippens
 
1999
 
EuroPokal Kampioen 1999
Klasse 1
1. Marcel Broekhuizen
Klasse 2
1. Johannes Gerrits
Klasse 3
1. Marco Tuchter
Klasse 4
1. Richard van Loon
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
1. Marcel Schoo
Klasse 9
1. Chris Waldschmidt
Klasse 10
1. Patrick Mommen
Meister der Meisters
1. Patrick Mommen
 
1998
 
EuroPokal Kampioen 1998
Klasse 1
1. Marcel Broekhuizen
Klasse 2
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 3
1. Arwie Severins
Klasse 4
1. Jean Pierre Bosaerts
Klasse 5
1. Jean Pierre Bosaerts
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
1. Nick van Middendorp
Klasse 10
1. Patrick Mommen
Meister der Meisters
1. Jean Pierre Bosaerts
 
1997
 
EuroPokal Kampioen 1997
Klasse 1
1. Eimert de Groot
Klasse 2
1. Tjerk Luiten
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
Nog geen informatie over bekend.
 
1996
 
EuroPokal Kampioen 1996
Klasse 1
1. Eimert de Groot
Klasse 2
1. Tjerk Luiten
Klasse 3
1. Bert Eggink
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
1. Nick van Middendorp
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
Nog geen informatie over bekend.
 
1995
 
EuroPokal Kampioen 1995
Klasse 1
1. Eimert de Groot
2. Frank van Raay
Klasse 2
1. Arwie Severins
Klasse 3
1. Arwie Severins
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
1. Peter Timmermans
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
Nog geen informatie over bekend.
 
1994
 
EuroPokal Kampioen 1994
Klasse 1
1. Frank van Raay
Klasse 2
1. Jan Beeks
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
1. Erik Pijnenburg
 
1993
 
EuroPokal Kampioen 1993
Klasse 1
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 2
1. Jan Beeks
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 11
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
1. Freek Gussinklo
 
1992
 
EuroPokal Kampioen 1992
Klasse 1
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 2
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
1. Freek Gussinklo
 
1991
 
EuroPokal Kampioen 1991
Klasse 1
1. Andre Duyster
2. Arjan Rutgers
3. Walter van Rosmalen
Klasse 2
1. Erik Kersten
2. Alain Feller
3. Arjan Rutgers
Klasse 3
1. Tjerk Luiten
2. Jan van Eerden
3. Herbert ter Maat
Klasse 4
1. Jean Pierre Bosaerts
2. Joel Bougnoux
3. Joerg Kolter
Klasse 5
1. Luc van Hooydonk
2. Andre Maalderink
3. Wim Molenkamp
Klasse 6
1. Luc van Hooydonk
2. Andre Maalderink
3. Ivan Moons
Klasse 7
1. Ludwig Asbroek
2. Harry van de Heyden
3. Harry van de Putten
Klasse 8
1. Peter Rikken
2. Harry van de Putten
3. Bennie de Bone
Klasse 9
1. Freek Gussinklo
2. Erik Pijnenburg
3. Paul Peters
Klasse 10
1. Freek Gussinklo
2. Paul Peters
3. Erik Ankersmit
Meister der Meisters
1. Andre Maalderink
2. Luc van Hooydonk
3. Freek Gussinklo
 
1990
 
EuroPokal Kampioen 1990
Klasse 1
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 2
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
1. Andre Maalderink
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
1. Peter Rikken
Klasse 9
1. Freek Gussinklo
Klasse 10
1. Erik Ankersmit
Meister der Meisters
1. Erik Ankersmit
2. Freek Gussinklo
3. Willie Sahler
 
1989
 
EuroPokal Kampioen 1989
Klasse 1
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 2
1. Edwin Reijers
Klasse 3
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 4
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 5
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 6
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 7
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 8
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 9
Nog geen informatie over bekend.
Klasse 10
Nog geen informatie over bekend.
Meister der Meisters
Nog geen informatie over bekend.